У Рівному замість квітів хотіли звести гаражі

26 березня на під’їздах будинку по вулиці Соборній, 446 несподівано з’явилися оголошення наступного змісту:

„УВАГА! В зв’язку з тим, що площа землі впродовж забору не використовується мешканцями будинку, (вона не відноситься до прибудинкової території) просимо на весні не робити поодинокі посадки квітів, котрі не мають естетичного вигляду.

На вказаному місці буде гаражний кооператив зібраний з металево-каркасних конструкцій. Мешканцям будинку (1-4 під’їздів) будуть надаватись пільги при оплаті за користування гаражем”.

Як повідомили у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення Рівненської міської ради, це оголошення викликало логічне обурення мешканців будинку. Останні оперативно зібрали підписи та звернулися з відповідною заявою до міського голови Рівного Володимира Хомка. Адже територія, яку хочуть зайняти під гаражі – це єдина в тому районі чудова зелена зона.

У свою чергу міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що це банальна побутова провокація. 

- Будь-яких дозволів на зведення на цьому місці гаражів з металево-каркасних конструкцій жодним міським органом не видавалося. Наголошую, що лише місто має право дати дозвіл на забудову. Причини появи таких оголошень я тут вбачаю наступні: або це політична провокація з метою чергового збурення мешканців хоч з побутової, але з дуже важливої причини, або це спроба розвідати реакцію мешканців на незаконне встановлення металічних гаражів. У будь-якому разі я беру цю справу під особистий контроль, тому мешканці можуть спати спокійно, - підкреслив Володимир Хомко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.