У Рівному створили «Молодіжний громадський сектор»

27 березня у стінах Національного університету водного господарства та природокористування, відбулась перша робоча зустріч “Молодіжного громадського сектору”.

Молодіжна громадська організація «Молодь-ДІЄ», члени якої активно долучалися до діяльності Євромайдану Рівного, ініціювали створення комунікаційного середовища, яке має об’єднати активні та дієві молодіжні громадські організації та Студентські ради Рівненщини.

Я думаю, що таке об’єднання стане платформою для взаємодії між собою різних громадських організацій Рівного та студентських самоврядувань міста. Таким чином учасники зможуть допомагати одне одному, - коментує Марк Оплачко, керівник молодіжного об’єднання Література.RV, учасник зустрічі.

До участі у першому зібранні “Молодіжного громадського сектору” запрошувались всі активні молодіжні громадські організації та представники студентського самоврядування Рівненщини.

Кожне громадсько-активне середовище має свої ресурси такі, як приміщення, принтер, тренерів, знання, волонтерів. Саме цими ресурсами ми можемо допомагати один одному та реалізовувати спільні ініціативи. Це середовище відкрите та готове до співпраці із молоддю, - зауважив Голова МГО Молодь-ДІЄ, Віталій Примак.

Метою створення “Молодіжного громадського простору є”: налагодження комунікації між молодіжними структурами Рівного та обмін досвідом та ідеями.

Дана ініціатива створюється для того, щоб поліпшити комунікацію між громадсько-активними середовищами Рівненщини. “Молодіжний сектор” сприятиме розвитку молодіжного руху на території області, і дуже важливо в цій історії те, що всі активні структури будуть отримувати та зможуть поширювати інформацію про діяльність усіх інших.

Молодіжний громадський сектор – це майданчик для спілкування, обміном ідеями та вироблення власних рішень та продукту для молоді. Головний принцип взаємодії – це демократія. Про це повідомляє прес-служба "Молодь-ДІЄ"

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.