Німеччина може направити в Україну своїх поліцейських - ЗМІ

Німеччина вивчає можливість спрямувати поліцейських інспекторів до України.Відповідний запит на здійснення підтримки, який надійшов з Києва, перевіряє Міністерство внутрішніх справ Німеччини. Як пише Українська правда, про це повідомляє Німецька хвиля з посиланням на речника міністерства.

Згідно з повідомленням, раніше міністр внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр запропонував главі МВС Арсену Авакову "німецьку допомогу", наприклад, у підвищенні кваліфікації українських правоохоронців і з наданням відповідного обладнання.

Обговорювалась можливість спрямування до України представників Федерального відомтва кримінальної поліції для організації навчань.

Наразі німецьке міністерство зараз перевіряє умови для реалізації такої можливості.

Раніше німецьке МВС сприяло та допомогало українським органам внутрішніх справ в рамках програми ЄС "Східне партнерство".

Окрім того у 2008, 2010 та в 2011  роках Федеральне відомство кримінальної поліції проводило для українських колег семінари, на яких з ними ділилися німецьким досвідом боротьби з корупцією, з контрабандою людьми, кіберзлочинністю і наркотрафіком.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.