Нардеп від Рівненщини наполягає на якомога швидшій відміні утилізаційного збору

В Україні потрібно якомога швидше відмінити утилізаційний збір. Про це заявив народний депутат України Віталій Чугунніков.

Як повідомили у прес-службі Рівненського обласного партійного осередку «УДАР», нардеп підкреслив, що сьогодні через, так званий, утилізаційний збір чимало родин втратили можливість заробітку. А тому УДАР наполягає на якомога швидшому скасуванні цього збору.

За словами Віталія Чугуннікова, сьогодні чимала кількість малих та середніх підприємств потерпають через дію цього збору. А тому Верховна Рада зобов’язана якомога швидше його відмінити.

- Коли ми були в опозиції, то неодноразово говорили про недоцільність введення утилізаційного збору. Адже, після його введення тисячі підприємців опинилися на межі банкрутства. Тому сьогодні, коли опозиція стала владою, ми маємо реалізовувати усе те, про що говорили. А тому негайно маємо розглянути законопроект про скасування цього збору, - наголошує Віталій Чугунніков.

Народний депутат розповів, що за ініціативи та наполягання депутатів від УДАРу законопроект 4238 (про утилізаційний збір) був включений до порядку денного та планувалося його розглянути за скороченою процедурою. 

Однак для того, щоб ухвалити його в цілому для нової більшості не вистачило голосів. Зокрема, деякі депутати відмовилися голосувати за цей законопроект через положення, які відміняють акциз на переобладнання автомобілів. 

Окрім того, Віталій Чугунніков переконаний, що відміна цього акцизу значно зменшить тиск на підприємців, які займаються переобладнанням автомобілів. А тому він запевняє, що не залишить ухвалення цього закону поза увагою та продовжить роботу над його впровадженням у найкоротші строки.

- Я чудово розумію, що на сьогодні нам вкрай важливо ухвалити цей закон. Адже він понизить тиск на підприємців та дозволить їм хоча б номінально виживати в складних економічних умовах. Тому я особисто буду проводити необхідні консультації з депутатами, аби ухвалення закону 4238 відбулося найближчим часом, - запевнив Віталій Чугунніков.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.