У Рівному закликали не піддаватися проросійській пропаганді

Під час Громадської координаційної ради у Рівненській області громадська організація "Громадянський поступ" виступила з ініціативою звернутися до виконуючого обов’язки президента України щодо захисту територіальної цілісності та недопущення захоплення земель нашої держави.

Такі ж листи були направлені до голів усіх обласних рад країни з вимогою припинити на території України будь-які провокаційні дії та заяви політиків, засобів масової інформації щодо неспроможності народу України, інститутів державної влади України та керівництва Збройних Сил України дати гідну відсіч агресору при захопленні території України.

У Турчинова громадські діячі Рівненщини просять вжити дієвих та рішучих заходів щодо недопущення провокаційних дій російських спецслужб у Південно-Східних областях України стосовно органів державної влади України та українського війська. А мітинги, що проводяться на території України під прапорами Російської Федерації розцінювати, як пряме втручання у внутрішні справи України, що є загрозою державного суверенітету України та її територіальної цілісності і відповідно мають припинятись українськими спеціальними службами і правоохоронними органами, згідно вимог діючого законодавства України.

- Зараз триває інформаційна війна, яку проводить керівництво Росії проти народів України, метою якої є підрив довіри багатонаціонального населення до керівництва нашої держави, спроможності Збройних Сил України та народу України надати гідну збройну відсіч агресору при захопленні території нашої держави, - зазначив керівник ГО «Громадянський поступ» Ігор Пюрко. – Тому нашими активними колегами  Капустинським Ф. М. і Раджабовим О. Ш. було опрацьовано ряд питань і пропозицій, які б могли сприяти стабілізації громадської політичної ситуації в Україні.

Також, в інституті громадянського суспільства, де є й представники офіцерського складу різних силових структур наголошують, що окремі депутати, політичні діячі та ЗМІ, зазнаючи впливу російській пропаганді, своїми виступами та заявами  ставлять під сумнів професійність українських генералів, офіцерів та солдатів, спроможність української зброї дати гідну відсіч агресору. А цього, на думку офіцерів, потрібно уникати.

Про це повідомили у прес-центрі ГО «Громадянський поступ».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.