Рівненський нардеп виступив проти антинародних суддів

Народний депутат України Олег Осуховський звернувся до Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя, у зв’язку із винесенням Вищою кваліфікаційною комісією суддів України рішення рекомендувати кандидата для обрання на посаду безстроково суддю Рівненського окружного адміністративного суду Дудар Оксану.
 
Як повідомили у прес-службі Рівненської обласної організації ВО «Свобода», саме ця суддя відома у Рівненські області, як пособник злочинного режиму Віктора Януковича, оскільки, порушила всі деонтологічні норми, що пов’язані із суддівською діяльністю. Наприкінці серпня 2011 році Дудар своїм рішенням заборонила проведення акцій протесту у центрі Рівного на підтримку політв’язнів Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, членів ВО «Свобода» і «Тризуб», а також затриманих активістів податкового майдану, та постановила демонтувати наметове містечко у центрі Рівного. 21 грудня 2013 року Оксана Дудар винесла неправосудне рішення про заборону проведення будь-яких акцій протесту, у тому числі із встановленням малих архітектурних форм, біля будівлі Рівненської обласної державної адміністрації.
 
Ситуацію прокоментував народний депутат України від фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Осуховський: «Своїми діями Оксана Дудар виконала політичне замовлення злочинної влади Януковича, порушила право громади Рівненщини на проведення мирних акцій протесту та винесла рішення, яким задовольнила позов Рівненського міськвиконкому в особі міського голови Володимира Хомка.
 
Суддя Дудар не має жодного морального та законного права займати свою посаду, а тим паче безстроково. Дана особа повинна пройти люстрацію наслідком якої має бути заборона займати посаду судді. Саме тому я негайно звернуся до Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя із вимогою не допустити призначення суддів, котрі пішли всупереч волі народу України і виконували політичні замовлення Януковича».
 
Варто нагадати, що 24 грудня 2013 року члени Рівненського міського виконавчого комітету Андрій Бортнік, Роман Денисюк та Олексій Муляренко звернулися до прокурора Рівненської області із вимогою розпочати розслідування за фактом дій судді Дудар.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.