У Рівному триває набір у школу журналіста

У Рівному триває набір слухачів на Четверту Школа журналіста Молодь-Діє, яка відбудеться 12-13 квітня. 

Професійні тренери навчатимуть роботи з мультимедіа, соціальними мережами, допоможуть краще розуміти  закони блогосфери, проводити ефективний пошук інформації онлайн та інші інструменти цифрової журналістики. 

Школа журналістики Молодь-Діє, заснована у 2012 році, вчетверте запрошує всіх бажаючих навчитись письменницької та журналіської майстерності.

Навчання безкоштовне. Випускники Школи журналістики зможуть пройти стажування на найвідоміших порталах Рівного. 

- Ідея проведення Школи журналістики для молоді із різних куточків України стала потрібною та цікавою. Проект не обмежився декількома заходами, а, навпаки, порушив чимало важливих тем. І  став платформою не лише для для розвитку майбутніх журналістів, а й для дискусій та збільшення кількості свідомих молодих людей, зміцнення громадського середовища і просто  хороших матеріалів на Рівненщині, – зазначає організатор проекту, керівник громадської організації Молодь-Діє Віталій Примак. 

- Для збереження громадськості надзвичайно актуальним є завдання формування у суспільства зразків якісного інформаційного середовища. Просвітницькі, культурно-духовні функції виконують телебачення, радіо і преса. Ми прагнемо розвинути це середовище на Рівненшині, – відзначив співорганізатор проекту Андрій Логащук.

-Участь у цьому навчальному заході дає дуже багато знань за короткий період. Це чудова можливість для активної та свідомої молоді України розкрити свій журналістський потенціал. Участь у школі може взяти будь-хто. Для цього варто лише зареєструватися. Після чого ми обиратимемо 30 "щасливчіків", які справді потраплять на школу. Тому не пропусти свій шанс, потрап до списку "щасливчіків".- закликає координатор проекту Світлана Концимал.

Для реєстрації на школу потрібно заповнити аплікаційну форму 

(https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?usp=drive_web&formkey=dHNqTGRLXzlSUHh1RHB1ZENiZjdmSlE6MQ#gid=0
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?usp=drive_web&formkey=dHNqTGRLXzlSUHh1RHB1ZENiZjdmSlE6MQ#gid=0 )

Реєстрація на школу триває до 4-го квітня. Про це повідомили у прес-службі «Молодь діє».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.