У Рівному публічно висміюють водіїв-"оленів"

У Рівному розпочалась акція «Плювати на всіх». У соціальній мережі «Вконтакте» рівняни можуть викласти фото автомобілів, водії яких недобросовісно паркуються та не дотримуються елементарних правил парковки.

«Нещодавно у нашій країні розпочалися великі зміни, ми почали будувати нову Державу. Сотня людей за ці зміни віддала своє життя ... Щоб змінилася ціла Держава, потрібно почати зі своєї домівки, свого улюбленого міста.

Кожного дня ми з Вами стикаємося з водіями які не поважають інших. Зараз на вулиці весна, природа прокидається, на деревах починають рости листочки, з землі починає пробиватись травичка... Але часто цю травичку знищуюсь колесами своїх автівок непорядні водії . Часто такі ж не порядні водії перекривають весь тротуар, вхід до будинку своїми авто ... Всі розуміють що іноді просто немає де поставити в місті свій транспорт, і водії просто вимушені трохи виїжджати на тротуар - до них ми претензій не маємо,якщо авто не заважає нам пройти, проїхати мамі з коляскою,або людині на візку...

Але коли водій відверто плює на інших - з цим потрібно боротися. Пропонуємо Вам спільноту, в яку кожен охочий зможе відправити фото автомобільного хама (при бажанні анонімно) . Надіємось , що коли цей непорядний водій побачить фото свого авто , в нього прокинеться совість і він розпочне ставитись з повагою до оточуючих його людей.»

Пізніше серед учасників групи проводиться голосування, хто з водіїв найбільш зухвало паркує свої автівки.

За допомогою фотографій та голосування, у якому прийняло участь більше ніж 1960 людей, було визначено перших переможців .

Золото отримав водій Mercedes-Benz Vito

Срібло - водій Mercedes Actros

Бронза дісталась водію Волги


Приз глядацьких антисимпатій за наглість отримав водій Volkswagen Passat

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Рівному самовільно захоплюють парковки. ФОТО

У Рівному газони перетворюють на парковки. ФОТО

У Рівному біля скандального кафе хотіли зробити парковку?

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.