Про Небесну сотню написали книгу-реквієм

На Майдані Незалежності в Києві 30 березня, представили книгу Небесна сотня. Про це пише "Корреспондент" з посиланням на  інтернет-видання vgorode.ua.

Книгу зі сцени Майдану представив громадський діяч і керівник Центру соціальних проектів "Хочу жити" Роман Савчак. Його називають автором цього видання, але сам він говорить, що над книгою працювало багато.

"Мене коректніше вважати укладачем, а не автором. Взагалі, над створенням книги працювало багато хороших людей, яким і належить спільне авторство", - коментує Роман на своїй сторінці в Facebook.

Нещодавно книгу-реквієм презентували у Львові, так як автор саме з цього міста, а тепер представлять широкій громадськості в столиці. Вона буде поширюватися по бібліотеках міста.

У книзі формату А4 зібрані історії кожного із загиблих під час трагічних подій на Майдані, також там є добірка кращих фотографій революції, мистецтво Майдану. Для кожного героя окремо підбирали так званий заголовок їх життя. Це може бути цитата про цю людину, фраза або його життєве кредо.

Про кожного героя Майдану вказана спочатку коротка інформація і обставини смерті. 

В інтерв'ю "Громадському ТБ" Роман Савчак говорив, що вже надруковані метрові плакати, які планують повісити в Верховній Раді та інших адміністративних будівлях. Мета - не дати рядовим чиновникам і народним депутатам забути про страшні події і їх жертви.
Всі активісти працювали безкоштовно

Всі, хто працював над створенням книги, робили все безкоштовно на добровільних засадах. Єдине, на що планували витратитися, - друк книги. Але навіть у друкарні сказали, що хочуть внести свою лепту і надрукувати все безкоштовно, від активістів був потрібен лише папір. Початковий тираж - тисяча примірників.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.