Аваков: Брат рівненського депутата "кришує" паспортний бізнес

Брата депутата Рівненської обласної ради Віталія Грицака  - Василя Грицака звинувачують у "кришуванні" роботи концерну ЄДАПС.  МВС офіційно заявляє про викриття низки корупційних схем концерну ЄДАПС. Про йдеться у повідомленні відомства.

За словами силовиків, усю продукцію, яка була виготовлена цим концерном передано до Національного Банку України. "На сьогодні така продукція, у тому числі біометричні паспорти, уже виготовляються на Держаному підприємстві "Поліграфічний комбінат "Україна"", - повідомили в МВС

"Проте така ситуація наразі не влаштовує осіб, які "кришують" "ЄДАПС", зокрема пана Василя Грицака, який шантажує та намагається чинити тиск на керівництво МВС, проводить "брудну" інформаційну кампанію", - підкреслили у відомстві, додаючи, що Грицак нібито діє через посередників, аби його не можна було притягнути до суду.

Результати своєї роботи МВС обіцяє доносити до громадськості, "аби ніхто не зміг уникнути відповідальності".

Як відомо, Консорціум ЄДАПС, який пов'язують з генерал-лейтенантом міліції, регіоналом Василем Грицаком, займався виготовленням державних документів, в тому числі паспортів.

Весною 2013-го колишній уряд витіснив ЄДАПС з ринку виготовлення державних документів, віддавши підряди державному комбінату "Україна". 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.