Голова Рівненської ОДА представив своїх радників

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок сьогодні під час прес-конференції представив своїх радників.

Отож, депутат Рівненської облради, голова Рівненської регіональної незалежної медіа-профспілки Сергій Штурхецький відповідатиме за інформаційне середовище.

Експерт у галузі ЖКГ, голова ГО "Рівненський центр соціального партнерства" Сергій Пінчук буде займатись енергомоніторингом.

- Потрібно зробити все можливе, аби почав працювати сміттєпереробний завод. Є проблема з чинним законодавством. Ми вивчаємо це питання і хочемо подолати цю перешкоду. Проте можна на заводі запустити первинну переробку смітт, - сказав Сергій Пінчук.

Президент "Волинського ресурсного центру" Василь Кашевський відповідатиме за розвиток територіальних громад та стратегію регіонального розвитку.

Олександр Ковальчук та директор центрального відділення ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК" (Рівне) Сергій Гемберг - інвестиційний напрямок.

Помічник голови правління з питань зовнішніх зв’язків ПАТ "Рівнеобленерго", поет Андрій Перм'яков та лідер гурту "OT VINTA" Юрій Журавель відповідатимуть за сферу культури.

- Ми працюватимемо для підняття престижу Рівного і області. Найперше, що ми хочемо втілити у життя - це щоб Рівне долучилось до фестивалю. В Україні буде проходити поетичний фестиваль і ми зробимо все можливе, щоб Рівне також було залучене, - сказав Андрій Перм'яков.

За словами Сергія Рибачка, група радників буде розширюватися

- Ми залучатимемо ще більше цікавих людей з цікавими ідеями для діалогу громадськості і влади.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.