Рівненський нардеп: "Позаблоковий статус України - в минулому"

Україна розглядає питання про змiну позаблокового статусу, заявляє в. о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов. Про це він сказав у понедiлок журналiстам у селі Новi Петрiвцi, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Таку заяву очільника парламенту прокоментував у Facebook народний депутат  від Рівненщини з фракції "Батьківщина" Валентин Королюк:

Наша з колегами Тарасюком та Чорноволенком ініціатива знаходить підтримку з боку керівництва держави. І це радує.  Як ви пам’ятаєте, місяць тому я виступив співавтором проекту закону «Про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення і гарантування національної безпеки України)». Ним ми пропонуємо позбутися нав’язаного Кремлем статусу «позаблокової» держави. 
Після анексії Криму підтримка вступу України до НАТО зросла в рази. Дехто стверджує, що «за» вступ до НАТО зараз виступають 63-73% українців.  Я завжди був прихильником євроатлантичної інтеграції України, але українське суспільство жило у полоні радянських стереотипів про «НАТО як агресивний блок». Шкода, що прозріння далося нам такою великою ціною, - наголосив депутат. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.