У Рівненському районі вшанували пам'ять Небесної сотні

Квіти, меморіальний стенд, пісні та театралізоване дійство - так вшанували пам'ять загиблих героїв Небесної сотні у Рівненському районі. Силами ентузіастів-аматорів вечір пам'яті пройшов спочатку в будинку культури селища Клевань, а потім в залі будинку культури села Зоря.

Про це написав в своєму Фейсбук журналіст газети "Клеванський тракт" Сергій Делідон: "Герої не вмирають!" Під такою назвою відбувся вчора в Зорянському палаці культури тематичний захід вшанування пам'яті загиблих Героїв Небесної Сотні".

Організаторами вечора виступили Олег Адамчук, Валентина Голосюк, Аліса  Жлудовська та Максим Кобрін. Як розповів один з організаторів Олег Адамчук, ідея створити театралізований вечір в пам'ять про героїв, виникла після прощання з трьома загиблих рівнянами.

- Аліса ж навчалась з Сашком Храпаченком. Я його теж знав. Після похорону ми з дівчатами подумали, що треба якось віддячити загиблим, організувати щось на їхню честь. Не дарма ж ми закінчували режисерський факультет. - розповідає лег Адамчук.

- Вийшло так, що хтось написав сценарій, хтось піддбирав музику. Долучився ще хор. Провели спочатку в Клевані, а потім начальник відділу культури Рівненськой райдержадміністрації Віктор Дрошенко запропонував, ще провести в Зорі. - сказав пан Олег.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.