Селяни Рівненщини допомагають військовим продуктами

Сільські громади Рівненщини продовжують надавати допомогу військовим частинам Збройних Сил України. На заклик голови Великостидинської сільської ради Рівненської області Юрія Громика до військових частин Збройних Сил України, дислокованих на Рівненщині, вже надійшло декілька десятків тонн продовольства, - повідомив прес-офіцер Міноборони у Рівненській області, майор Олександр ГАЙН.

Юрій Громик раніше проходив військову службу у одній із військових частин Рівненського гарнізону, майор запасу, а тому, за його словами, не міг стояти осторонь та почав координувати підтримку вітчизняних збройних сил.

- Ми зорганізувалися з колегами і визначили хто чим може допомогти, - розповів сільський голова. - Зрозуміло, що ми не в змозі купувати щось дороге, як от запчастини, амуніцію тощо. А от продукцію, яку виробляють селяни самі, ми готові розділити з військовими.

До благородної справи долучилися Великомидська, Гутянська, Головинська, Маломидська,  Малостидинська та Золотолинська сільські ради. Фермери, землевласники та звичайні мешканці сіл зібрали продукти і консервації, що дозволить поповнити й урізноманітнити раціон військовослужбовців.

Командування військових частин з радістю прийняли допомогу від сільських громад та висловили щиру подяку за підтримку та активну громадянську позицію.

- В такі критичні моменти український народ демонструє унікальну єдність та справжнє бажання стояти на захисті рідної землі. Ми бачимо, що робимо важливу справу, ми потрібні українцям, а тому зробимо усе можливе, щоб  боронити Україну, - зазначив командир однієї з військових частин.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.