Голову Рівненської облради звинуватили у бездіяльності

Депутат Рівнеради, голова РОО УНР Олександр  Лащук звинуватив голову облради Михайла Кириллова у бездіяльності щодо вирішення проблеми незаконної вирубки лісу та бурштинокопачів. 

"Острозький держлісгосп вирішив зустріти учасників теренової гри “Гурби-Антонівці” бочками по випалюванню деревного вугілля. Це "виробництво" знаходиться дуже близько до Гурбенського монастиря і Національний парк. Не мають відповідних погоджень. Придумали таку тему, щоб списувати якісну деревину, на виробництво деревного вугілля. 

Крім того, що мабуть найчистіший куточок нашого краю, буде задимлений, а ліс розтягнутий. 

Влада в області тим часом ділять посади, в тому числі і домовляються, хто очолить Управління лісового господарства. За нашою інформацією на купівлю цієї посади вже зібрали гроші за останні три тижні безвладдя, коли вивозили ліс у Волинську область, тому що не встигали продавати. 

Голова облради Михайло Кирилов вже третій тиждень не скликає президію облради по бурштиновій і лісовій проблематиці. Районні головні правоохоронці разом з обласним СБУ знімають данину з мотопомп і скупників. Старателі вже запустили три райони. 

Якби ще поліщуки-бідолахи трохи заробили на цьому лопатами, а то як кому повезе... Політики і кримінал запустили мотопомпи і все чудово у них виходить", - написав Олександр Лащук у Фейсбук.

На початку минулого місяця під час президії облради Михайло Кириллов зазначив, що буде скликати окрему президію присвячену питанню видобутку бурштину.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.