Кого оберуть заступником голови Рівненської облради?

http://www.ogo.rv.ua/

Сьогодні, 2 квітня має відбутись призначення двох заступників голови Рівненської обласної ради.

До порядку денного внесено, зокрема два питання: "Про обрання першого заступника голови обласної ради" та "Про обрання заступника голови обласної ради".

Як стало відомо з власних джерел сайту "ВСЕ", у кріслі заступника голови облради Михайло Кириллов може опинитись "нашоукраїнець" Степан Павлюк. Він нібито є креатурою іншого представника партії Ющенка - Олексія Кособуцького. Останній очолює депутатську групу "Рівненщина" і має вплив на десяток обласних депутатів. Степан Павлюк може стати тією компромісною кандидатурою, за яку проголосує більшість, як старша частина "Батьківщини" так і "регіонали".

Прикменто те, що ані кандидатуру Павлюка, ані жодну іншу громаді міста та області не представляли.

Попередній голова облради Юрій Кічатий написав заяву на звільнення на початку лютого цього року. Його перший заступник Михайло Кривко звільнився 22 лютого. Залишити крісло заступника голови облради вирішив і Олександр Чуприна.

Довідка:

Павлюк Степан Іванович народився 11.05.1959 в селі Кутище, Тлумацького району, Івано-Франківської області. Громадянин України. Освіта вища юридична.

З 1981 по 1986 роки навчався на юридичному факультеті Львівського державного університету. З 1986 по 1988 роки працював провідним юрисконсультом Рокитнівського РАПО Рівненської області.

З 1988 по 1993 роки працював старшим юрисконсультом агрофірми «Зоря» Рівненського району Рівненської області. З 1993 по 2007 роки працював директором аудиторської фірми «Нива-Аудит» м. Рівне.

З 2007 по 2010 роки працював заступником голови Рівненської обласної державної адміністрації. В даний час працюю директором аудиторської фірми «Нива-аудит».

З 2005 року по даний час – член політради партії «Наша Україна»

З 2005 року по даний час – депутат Рівненської обласної ради.

Проживаю в с. Зоря, Рівненського району Рівненської області.

Обраний по багатомандатному виборчому округу від політичної партії «Наша Україна».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.