Сесія Рівненської облради: нові заступники, Музичко, нардепи

У ці хвилини відбувається засідання позачергової сесії Рівненської обласної ради.

Наразі у залі зареєструвались 64 депутати.

До порядку денного внесені питання: "Про внесення змін до рішення обласної ради від 04.03.2014 №1143 "Про структуру та чисельність виконавчого апарату обласної ради"; "Про надання комунальному закладу "Рівненська обласна станція переливання крові" дозволу на заставу продукції; "Про особисту заяву заступника голови Рівненської обласної ради Чуприни О.П."; "Про обрання першого заступника голови обласної ради"; "Про обрання заступника голови обласної ради".

Присутні також народний депутат Микола Кучерук та Валентин Королюк. Не оминув своєю увагою сесію і голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. 

Сьогоднішня сесія може стати доленосною для депутата від "Нашої України" Степана Павлюка. Йому пророкують крісло заступника голови облради. Настрій у депутата чудовий, він усміхнений та привітний. Однак фото- та відеокамери, як і більшість чиновників та політиків, змушує його ставати на певний час стриманішим у прояві своїх емоцій.

Кабінка для голосування і якій буде вирішуватись доля, зокрема і Степана Павлюка. Хоча злі язики подейкують, що все вже домовлено.

Екс-губернатор Рівненщини Василь Берташ більше не ігнорує сесії облради

Сесія Рівненської обласної ради планує розглянути проект заяви до Верховної Ради та уряду з приводу вбивства Олександра Музичка. Відповідну пропозицію озвучив депутат Віктор Кривун.

Залюбки тепер ходить на сесії і екс-голова облради Юрій Кічатий 

Фракція "Батьківщина" в Рівненській обласній раді знову схудла. На початку сьогоднішнього засідання сесії про свій вихід з фракції повідомив Богдан Файфура. Також вийшли Віктор Ольховик та Вадим Сидорчук.

Богдан Файфура більше не хоче бути в "Батьківщині"

Екс-перший заступник губернатора Рівненщини Анатолій Юхименко вже не проти сесій облради

На сесії Рівненської обласної ради колишній перший заступник голови обласної ради Михайло Кривко обурився відсутності фінасування певних галузей з обласного бюджету. Депутати дослухались до пропозиції Михайла Кривка та внесли відповідне питання до порядку денного.

Сесія Рівненської обласної ради планує ухвалила заяву до Верховної Ради та уряду з приводу вбивства Олександра Музичка. Зокрема, у заяві  депутати висловлюють недовіру та вимагають звільнити міністра МВС Арсена Авакова та його першого заступника. 

Сергій Штурхецький та Степан Молчан обмінялись суворими чоловічими поглядами

На сесії Рівненської обласної ради керівник обласного центру зайнятості та депутат Іван Ткачук зачитав спільну заяву фракції "Народної партії". Зокрема депутати від фракції закликають перед загрозою російської агресії всі політичні сили консолідуватися та не ділити портфелі. А також запропонували припинити практику залякування активістами керівників підприємств на Рівненщині з вимогою писати заяву на звільнення. 

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок та досвідчений політик Валентин Крока

Депутати Рівненської обласної ради зі скандалом звільнили голову постійної комісії бюджету й фінансів Олексія Кособуцького. Йому під час годинного обговорення нагадали не тільки скандали з костопільськими підприємцями, а й висловили претензії до його депутатської роботи.

На сесії Рівненської обласної ради депутати задовольнили заяву на звільнення від заступника голови ради Олександра Чуприни. Її чиновник написав, ще місяць тому.

На посаду першого заступника голови Рівненської обласної ради пропонують екс-голову облради Олександра ДанильчукаПро це на сесії повідомив голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов озвучив кандидатуру на посаду заступника голови - ним претендує стати Стапан Павлюк. Тим часом першим заступником пропонують обрати екс-голову обласної ради Олександра Данильчука.

Депутат від "Батьківщини" Ніна Путіліна закинула своєму однопартійцю, голові обласної ради Михайлу Кириллову зараду Майдану:

- Пане Михайле, Вас на посаду висунув Майдан, він відстоював Вас. Вас підтримала Народна рада! А що ми бачимо зараз? Ви пропонуєте на посаду першого заступника Олександра Данильчука, який навіть в Народну раду не увійшов.

Першим заступником голови Рівненської облради став колишній голова облради Олександр Данильчук. За цю кандидатуру проголосували 47 депутатів.

Заступником голови Рівненської обласної ради став Степан Павлюк. За його кандидатуру проголосувало 44 депутати. Нагадаємо, що його кандидатуру запропонував голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Далі буде...

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.