Рівняни створили "живу карту" України

Висловити свою позицію щодо кримської проблеми на головну площу Рівного вийшли студенти та активісти. Вони склали пазл зі всіх областей та створили "живу карту" України. Таким чином молодь висловила свою підтримку єдності України.

- Ми вирішили зняти промо-ролик як підсумок акції. Акція поліягає у тому, що рівняни показали свою позицію щодо єдності України. Ми знімали кілька вікових категорій, починаючи з дитячого садочку, де діти малювали голуба, у школі діти робили голуба своїми руками і в університеті студенти зобразили голуба миру. Голуб символізує мир в нашій країні і наше прагнення до цього. Завершальним акордом цієї акції буде формування живої карти України. Це засвідчить, що ми виступаємо за мир і єдність нашої держави. Цей промо-ролик транслюватиметься по телебаченню і соціальних мережах, - розповіла активістка громадської організації "Центр інновацій" Ліна Тимощук.

Після того, як жива карта була складена, учасники флешмобу намалювали на асфальті карту України та підписали назви всіх областей. Після цього молоді люди взяли в руки пазли живої карти із надписом областей та стали всередину намальованої України на асфальті.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.