"Зелені чоловічки" збираються на сесію Корецької райради

Жителі міста Корець повідомили журналістам сайту "ВСЕ" про те, що у приміщенні районної ради збираються невідомі в комуфляжі. За словами місцевих жителів вони принесли у адмінбудівлю коктелі Молотова.

Також за словами очевидців, ці невідомі представляють одну із політичних сил.

Сьогодні у райраді о 16:00 годині має відбутись позачергова сесія. На ній голова Корецької РДА Михайло Волинець має прозвітувати за свою діяльність.

За коментарем з приводу наявності у будівлі райради невідомих "зелених чоловічків" сайт "ВСЕ" звернувся до Михайла Волинця.

- Не хочу це коментувати, бо у даній ситуації я зацікавлена особа. На 16:00 годину відбудеться сесія з приводу моєї діяльності. Окрім депутатів запросили усіх бажаючи представників громади, журналістів, сільських голів. Сподіваюсь, що все відбудеться толерантно та виважено. За результатом мого звіту депутати приймуть рішення. Відповіднього до якого я прийму своє (писати чи ні заяву на звільнення - прим.авт.), - розповів Михайло Волинець.

Що ж до наявності невідомих "зелених чоловічків", голова Корецької РДА зауважив, що особисто він їх не бачив, однак чув про це від інших людей.

- Сподіваюсь, що ніхто не вдаватиметься до якихось силових методів, адже вони не варті будь-якого крісла, навіть президентського, - зауважив Михайло Волинець.

На позачергову сесію Корецької райради винесено лише одне питання - "Про підсумки соціально-економічного розвитку Корецького району за І квартал 2014 року".

Михайло Волинець один із небагатьох голів РДА на Рівненщині, якого ще не звільнено з посади.

Коментарі

ЧОМУ ВИ ПОДАЄТЕ НЕПРАВДИВИЙ МАТЕРІАЛ??? ЧИ Є У ВАС ХОЧА Б ОДИН ФАКТ(ПІДТВЕРДЖЕННЯ), А НЕ БРЕДОВІ ІДЕЇ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ЛЮДЕЙ? НАВІЩО ПУБЛІКУЄТЕ БРЕХЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ ПРОВОКАТОРІВ?
Шановний авторе, завдяки брехні ви не станете відомими!!! Це чорна пляма на репутації всього сайту!!! ГАНЬБА!!!
П.С. Напишіть статтю, про те, що на наступному тижні Корець відвідають динозаври з коктеЙлями, хоча б звучатиме не так принизливо з ваших вуст, ПРОжовта пресо !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.