Рівненські школярі у Польщі зібрали кошти для родин загиблих Героїв

Сьогодні вранці міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з представниками Рівненського економіко-правового ліцею та загальноосвітньої школи № 14. Темою розмови було обговорення деталей спільного проекту між учнями Рівненського економіко-правового ліцею та ЗОШ № 14 з загальноосвітнім ліцеєм ім.Фелікса Фаб'яного (м.Радомск, Польща).

За словами директора ліцею Петра Коваля, З 23 по 30 березня в рамках згаданого вище проекту відбулася поїздка рівненських школярів до Польщі, під час якої діти змогли познайомитись зі святинями м.Ченстохова, історичним шедевром старого Кракова та Любліна.

Живучи у сім'ях, учні змогли порівняти традиції народу-побратиму, вивчити мову, відвідати уроки та спільно з польськими друзями виготовити проекти: "Наше майбутнє".

 До слова, польські друзі цікавились політичним та економічним становищем України і навіть зібрали кошти для дітей, батьки яких загинули на Майдані у Києві.  Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.