На Дубенщині відкриється Школа лідера

Революційні події сколихнули все суспільство та дали новий поштовх до його розвитку. Все більше громадян, готових до прогресивних змін, почали брати активнішу участь в політичному процесі. Тому, з метою підвищення рівня політичної освіти енергійних та ініціативних людей, депутати на засіданні президії районної ради за ініціативи голови райради Олександра Дехтярчука прийняли рішення про запровадження для активної громадськості міста та району Школи лідера.

Школа лідера – це спеціальна програма із проведення періодичних тематично запланованих семінарів за участі молодих громадських діячів, які після закінчення школи отримають спеціальний сертифікат та можуть бути зараховані до кадрових резервів районної влади різних рівнів.

Серед тематики семінарів школи: стратегічне планування розвитку територіальної громади; написання проектів; управління земельними ресурсами та комунальною власністю територіальної громади; принципи успішного publik relations; вивчення законодавства про місцеве самоврядування та багато інших. Серед викладачів досвідчені спеціалісти та громадські діячі Рівненщини. Про це повідомляє прес-служба Дубенської райради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.