Рівненський Краєзнавчий музей претендує на звання найкращої пам’ятки України

Гімназія (Краєзнавчий музей) очолює популярний інтернет-рейтинг «Найкращі пам’ятки України – обрані народом» в Рівненській області.  Як повідомляє портал Vsemisto, станом на сьогодні Краєзнавчий музей набрав найбільшу кількість голосів і зайняла перше місце у загальноукраїнському рейтингу визначних місць в нашій області та претендує на звання найкращої пам’ятки України.

У справі відкриття гімназії в Рівному вирішальна роль належала князеві Фрідріху Осиповічу Любомірському. Він подарував для майбутньої гімназії землю із спорудами і садом і обіцявся побудувати двоповерхову кам'яну будівлю для гімназії. Будівництво гімназичної будівлі почалося 11 серпня 1836 року. Роботи велися силами місцевих селян з довколишніх сіл, що належали до володінь князя. Лише влітку 1839 років будинок був повністю готовий і по розпорядженню Київського учбового округу, сюди була переведена гімназія, що знаходилася в Кльовані: 24 Липня 1839 року в новому приміщенні почалося навчання.

На сьогоднішній день дуже багато пам'яток перебувають в жалюгідному стані, украй необхідно підтримувати їх стан в належному вигляді для збереження цих пам`яток на землі. Тому що кожен пам'ятник архітектури та природи несе в собі частинку багатої історії нашої держави. І важливо, щоб ми не лише милувалися надбаннями культури та архітектури, але й з гордістю могли показувати їх гостям України.  Могутню державу робить його багата історія.

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.