На Рівненщині регіонали відмовились підтримувати Добкіна і працюватимуть на Тігіпка

Регіонали Рівненщини підтримуватимуть на президентських виборах Сергія Тігіпка, як стало відомо сайту «ВСЕ», таке рішення ухвалили під час засідання політради Рівненської обласної організації Партії регіонів. На підтримку кандидатури Сергія Тігіпка, за словами головного обласного регіонала Василя Берташа, висловилися керівники районних і міських партійних осередків.

- Ми сьогодні не можемо підтримати рішення з’їзду про висунення Михайла Добкіна у президенти, оскільки розуміємо, що Україні сьогодні, як ніколи, потрібен кандидат, який у цей складний період зможе об’єднати країну. Тим часом Михайло Добкін є представником лише східних регіонів. – прокоментував рішення політради голова обласної організації ПР Василь Берташ.

Також під час засідання політради партійці Рівненщини зауважили, що Всеукраїнський з’їзд ПР проходив колуарно. А майже 80 відсотків делегатів представляли інтереси лише трьох регіонів України (Донецького, Харківського, Луганського). Тож думки інших областей, зокрема центральних і західних, не були враховані. До того ж кандидатуру від ПР на президентські вибори попередньо не обговорювали на рівні місцевих осередків, як практикували донині.

Нагадаємо, 29 березня на 14 з’їзді Партії регіонів  прийняли рішення про підтримку на президентських виборах 2014 кандидатури Михайла Добкіна. Тим часом вже сьогодні  Сергія Тігіпка як кандидата на пост Президента України підтримали регіонали Кіровоградської і Чернівецької областей.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.