Рівненська журналістка залишилась без телефону через конфлікт з невідомими

Журналістка рівненського тижневика "Льонокомбінат" Вікторія Мамотюк залишилась без справного телефону внаслідок конфлікту під час виконання своїх професійних обов'язків.

Як розповіла сайту "ВСЕ" Вікторія Мамотюк, інцидент трапився, коли вона хотіла поспілкуватись із костопільськими підприємцями, які приїхали на позачергову сесію облради.

- На сесію обласної ради приїхали підприємці з Костополя. Після того, як Олексія Кособуцького звільнили з посади голови бюджетної комісії, я взяла його коментар, а ті чоловіки вже пішли. Судячи з усього їх привезли централізовано автобусом. Підійшла до цих людей, коли вони вже були на вулиці. Хотіла сфотографувати та взяти коментар. До мне із групи цих людей підійшов чоловік і почав фотографувати чи знімати мене на відео. Потім з-за його спин вискочив старший чоловік. Він почав показувати мені на камеру дулі. Я сказала, що я журналіст і виконую свою роботу. Натомість він почав нецензурно висловлюватись і казати, що я не є журналістом, хоча раніше ми вже із цими людьми спілкувались під час попередньої сесії та президій. Під час розмахування чоловіка руками, у того хлопця і у мене з рук випали телефони. Мій пошкодився  Я написала відповідну заяву у міліцію. Вважаю, що дії цих чоловіків можна розцінювати, як пряме перешкоджання моїй професійній діяльності. Це стаття 171 Кримінального кодексу.

Ймовірно, що костопільчани приїхали у Рівне через бізнесові конфлікти з Олексієм Кособуцьким. Раніше його почали звинувачувати у розкраданні коштів. Також нещодавно фірму ТОВ "УДК", яку пов'язують з Олексією Кособуцьким перевіряли працівники УБОЗу

Конфлікт, який виник навколо ремонту та будівництва доріг у Костопільському районі між підприємцями-виконавцями робіт та головою бюджетної комісії Рівненської облради Олексієм Кособуцьким мала вивчати спеціальна комісія.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.