Міліцію Рівненщини завтра очолить протеже нардепа Кучерука

Як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, завтра, 3 квітня о 10 годині особовому складу міліції представлять нового начальника УМВС України в Рівненській області. За нашою інформацією, ним стане Микола Щируккандидатуру якого активно просував нардеп Микола Кучерук.

Зокрема, після конференції обласної "Батьківщини" Микола Кучерук рекомендував своїм однопартійцям підписати звернення до міністра МВС України Арсена Авакова щодо рекомендації призначити на посаду начальника УМВС України в Рівненській області Миколу Щирука.

Як повідомили наші джерела у правоохоронних органах, представлення Щирука проходитиме напівтаємно. Зокрема, на нього не буде запрошений весь особовий склад, а лише керівники галузевих служб. Проходитиме воно не в актовій залі, як це відбувалося зазвичай, а в невеликій залі колегії. 

Нагадаємо, кандидатуру Миколи Щирука не погодили під час засідання люстраційного комітету в Рівненській області. Також проти його призначення і громадськість області. Зокрема, чимало громадських організацій запропонували на посаду головного міліціонера області кандидатів, які на їх думку краще підходять. Серед них Сергій Максимов та екс-очільники міліції Рівненщини Григорій Зарічнюк і Дмитро Лазарєв. Проте через відсутність останнього у місті, люстраційний комітет не розглядав його кандидатуру.

Окрім того, рішення про таке призначення йде в розріз з офіційною заявою, яка оприлюднена на сайті МВС України. Відповідно до неї міністерство пропонує громадянам взяти участь у обговоренні кандидатів на посади керівної ланки відомсва. 

"Ураховуючи суспільну необхідність обговорення цих кандидатур та забезпечення прозорості та контролю з боку громадськості, пропонуємо список осіб, які виявили бажання прийняти участь у конкурсі.

Звертаємося до небайдужих громадян з проханням взяти участь у обговоренні їх. Пропозиції надсилати на електронну адресу vkto1991@ukr.net", - йдеться у заяві.

Проте в список осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад керівників територіальних органів представники від Рівненської області не потрапили. Наші джерела наголошують: це лише показова заява МВС - саме тому і були вибрані кілька областей України.

Також міністерством чомусь не враховується і те, що наприкінці минулого тижня, за інформацією наших джерел у правоохоронних органах, ветерани міліції підготували також своє звернення до міністра МВС України Арсена Авакова з проханням призначити на посаду начальника УМВС України в Рівненській області в. о. головного міліціонера Рівненщини Сергія Гандзелевського. До цього його кандидатуру хотіли рекомендувати члени президії облради. Проте тоді на засіданні президії голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок сказав, що за його інформацією з міністерства на цю посаду хочуть призначити Миколу Щирука, який присутній на засіданні президії та готовий виступити. Виступ Щирука тоді відбувся. Проте тоді президія облради "взяла паузу" і ані підтримали, ні відмовила у призначенні його на посаду. 

Згодом з'явилася інформація, що, начебто, і самі правоооронці не раді кандидатурі Щирука у кріслі головного міліціонера області. Також тоді почали розповсюджуватися анонімки з низкою компрометуючих фактів щодо нього. Та сам Микола Щирук всю оприлюднину в них інформацію спростував, назвавши наклепом.

Неофіційно деякі працівники міліції вважають, що правоохоронці-пенсіонери хочуть влаштуватись на роботу, бо незабаром через антикризові закони уряд суттєво зменшить їхні пенсії. Зокрема, вони можуть втратити близько двох тисяч виплат.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.