У Рівному відкриється фотовиставка "Спорт для всіх"

3 квітня о 12.00 годині у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці в рамках університету «Здоров’я нації» (вул. Короленка, 6, читальна зала, 4-й поверх) відкриється виставка фоторобіт переможців та призерів конкурсу спортивної фотографії «Спорт для всіх - 10 років».

Конкурс проводив обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», він був присвячений 10-й річниці його створення.

Мета конкурсу - популяризація фізичної культури і спорту у місцях масового відпочинку та за місцем проживання населення, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності громадян, підняття престижу спорту, залучення населення до здорового способу життя.

Сюжети фотографій відображають теми спорту та  активного дозвілля. Учасники конкурсу долучитися до творчого змагання у номінаціях: "Спортивна сім’я", "Активне дозвілля", "Мить тріумфу", "Вболівай та перемагай".

Під час заходу відбудеться нагородження переможців, а також передача бібліотеці книг та плакатів олімпійської тематики від відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області.

Захід присвячений Всесвітньому Дню Здоров’я, який відзначається 7 квітня. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.