У Рівному відбудеться ВечірК №3

5 квітня, відновлює свою діяльність молодіжний соціально-культурний проект ВечірК, який організовує МП «Яскраво». Проект, що спрямований на підвищення громадської позиції серед молоді, мотивування до активної діяльності та організацію цікавого культурного відпочинку.

Щоразу ВечірК ініціює до обговорення цікаві та актуальні теми, що стосуються різних сфер нашого життя. Цього ж разу Артема Наавгуст  розповість про «Ідеї які продаються», а також супер бонус – тренінг від нашого гостя.

«З маленької ідеї приправленої яскравими мріями завжди вийде, щось цікаве та корисне», – саме так, серед безлічі ідей та мрій, виник перший для студентів НУВГП глянцевий журнал «Крендеlle», який презентує Корчевська Олександра – головний редактор та засновник «Крендеlle».

Невід’ємним атрибутом проекту є мистецтво. Цього разу представниками є Софія Чокан зі своєю персональною виставкою та виступ гурту, що для Вас є поки що секретом :). ВечірК акцентує увагу на здоровому та цікавому дозвіллі, а ігровий стіл від клубу настольних ігор "Райдуга" покаже, що в їхні ігри грають не  лише діти, ба більше, дорослі!

Спільний «фотоприкол» та чаювання допоможуть знайти хороших друзів та знайомих. Хто знає, можливо саме з ВечірК розпочнеться Ваш перший проект ;)

Місце: КУЕМ, вул. Пушкіна 15А.

Контакти: Данилишина Надія – (093)-671-62-92

Сайт: https://vk.com/idejnyk_vechirk

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.