Протеже рівненського нардепа: "Я незалежний"

Зараз Микола Щирук спілкується з журналістами біля входу у залу колегії. Зокрема, він зазначив, що йому легше буде працювати на цій посаді якщо його призначать, адже у нього немає ніяких зв'язків ані з представниками політичних партій, ні з громадськістю, ні з правоохоронцями. Тому Микола Щирук вважає себе незалежною кандидатурою.

Коли журналісти запитали, що Миколу Щирука пов'язує з Миколою Кучеруком, він відповів, що нічого. Він з ним зустрічався, коли була зустріч з нардепами, а також випадково перед входом у будівлю УМВС.

На запитання журналістів, чи знав Микола Щирук, що рівненська обласна "Батьківщина", очільником якої є Микола Кучерук готувала звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Аавакова щодо його призначення, Микола Щирук відповів, що не знав

На запитання журналістів, як Микола Щирук оцінює спецоперацію по затриманню та вбивству Олександра Музичка, що проводилося київськими спецслужбовцями, Микола Щирук, відповів що вони мали попередити рівненських правохоронців про проведення цієї операції. Проте, за словами Миколи Щирука він не в курсі деталей справи та службового розслідування, яке проводилося. Тому йому важко робити якісь висновки по справі Музичка допоки він не ознайомиться з деталями справи.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.