Губернатор Рівненщини покинув міліцейську нараду

Щойно із зали колегії УМВС Рівненської області вийшов голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. Він зазначив, що його запросили на робочу нараду правоохоронці для обговорення криміногенної ситуації в області.

За словами Рибачка, питання про призначення головного міліціонера області не обговорювалось.

- Наразі, як мені відомо, офіційного наказу про призначення начальника УМВС в Рівненській області немає. Сьогодні ніякого представлення очільника міліції Рівненщини не відбудеться. Як тільки буде наказ про призначення, про це буде повідомлена громадськість, - сказав Сергій Рибачок.

Як повідомлялось раніше, сьогодні очікували на призначення та представлення можливого нового начальника УМВС у Рівненській області, протеже нардепа Кучерука - Миколи Щирука. У Рівне навіть приїхав заступник очільника МВС Сергій Чеботар.

Представники ВО "Свобода" також намагаються просувати Миколу Щирука у крісло головного міліціонера Рівненщини. Зокрема, про підтримку кандидатури Щирука заявляв голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Натомість члени неполітичного об'єднання "Люстраційний комітет Рівненщини" не підтримали кандидатуру Миколи Щирука на почаду начальника УМВС.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.