На Рівненщині пропонують провести курси військової самооборони

«Самообоорона Майдану» в Рівненській області звернулася до керівництва області з пропозиціями об’єднати зусилля влади та людей з метою кращої підготовки обороноздатності України.

- Громадяни не бачать достатніх дій влади щодо організації належної підготовки для здійснення спротиву окупантам, - йдеться у зверненні активістів.  - Є значна кількість людей, які не мають військової підготовки або проходили її дуже давно, з різних причин не можуть служити у Національній гвардії, але готові захищати Батьківщину навіть зі зброєю в руках.

Бездіяльність влади викликає занепокоєння та зневіру. Натомість залучення широких мас людей до військової підготовки підніме в суспільстві патріотичний дух та слугуватиме додатковим стримуючим фактором для ворога.

Активісти пропонують місцевим органам влади вжити низку  заходів:

- З числа осіб з відповідним досвідом підібрати достатню кількість військових інструкторів. Визначити програму підготовки, в тому числі методи ведення партизанської війни.

- Навчання має відбуватися на базі загальноосвітніх шкіл, середніх та вищих навчальних закладів, інших установ і організацій.

-Через ЗМІ, ЖКП, сільські та селищні ради звернутись до громадян із закликом пройти курс військової підготовки за місцем проживання.

- Організувати медичну та психологічну перевірку. Вишколених добровольців залучати до патрулювання населених пунктів з працівниками МВС.

Також «Самооборона Майдану» пропонує звернутися до РНБО з пропозицією забезпечити: співпрацю Міністерства оборони з органами місцевого самоврядування, щоб напрацювати механізми озброєння добровольців у короткий термін на випадок військової агресії проти України; та терміново почати підготовку диверсійних груп, загонів, боївок для ведення війни в тилу ворога.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.