Іноземні студенти не хочуть їхати до Рівного на навчання

Ректори рівненських вузів хочуть залучати  іноземних студентів. Таку ініціативу вони озвучили під час чергового засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів області. За словами керівників вишів, які мають відповідну ліцензію на навчання у закладі іноземних студентів, нині ситуація із залученням студентів із інших країн дещо погіршилась у зв’язку з подіями  в країні.

Однак, припиняти роботу у цьому напрямі у вузах не будуть. Навпаки хочуть застосувати  досвід тих вишів, куди  вже не перший рік приїжджають навчатись іноземці. Нині в області є два заклади, в  яких навчаються громадяни інших країн – це НУВП та Національний  університет «Острозька академія».

Ще  університети  планують поліпшити співпрацю  з управлінням міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської ОДА та здійснювати масштабнішу рекламну кампанію. Усе це, переконані в університетах, допоможе збільшити  потік студентів з-за кордону. Крім цього,  під час засідання було оприлюднено пропозиції Ради ректорів Рівненщини щодо розвитку вищої освіти з урахуванням плану дій МОН України. 

Зокрема, ректори торкнулись і проблеми відтоку абітурієнтів у Республіку Польща та інші країни Європи, і  запропонували з першого кварталу 2014 ввести електронний документообіг. Прес-секретар управління освіти  і науки Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.