У Рівному ініціюють прийняття "міксованих" законів

Сьогодні під час загальних зборів громадської координаційної ради Рівненщини планують розглянути та прийняти резолюцію по поданню законодавчих ініціатив щодо забезпечення прав, свобод та колективної безпеки громадян.

Серед таких законодавчих ініціатив громадськості цілий "мікс" законотворчих моделей різних країн світу.

Зокрема, координаційна рада пропонує прийняти європейську організацію трудового дня для бюджетних сфер та дотичних до них організацій. А також прийняти французьку модель парламенсько-президентської республіки, яка побудована на дуалізмі виконавчої влади. Це передбачає взаємонепоборення інститутів Президента та Премєр міністра.

Окрім того, законодавчо закріпити гарантію безпеки України шляхом підписання двосторонньої військової угоди з США (приклад Японії, Південної Кореї, Тайваню) відповідно якої США, як один з гарантів нашої безпеки по Будапешському меморандуму, військовим захистом гарантує безпеку України проти потенційної агресії суміжних держав. 

Серед іншого у резолюції пропонується і невідкладно законодавчо прийняти виконання повного пакету зобовязань Політичної угоди про асоціацію з ЄС. А також прискорити розпочату ініціативу перед ЄС щодо відміни візового режиму для українців зі сторони країн учасників Шенгеського договору та відповідну законодавчу і організаційну роботу уряду України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.