Прокуратура Рівненщини "взялась" за охорону здоров’я та благодійництво

Прокуратурою Рівненської області організовано перевірки додержання службовими особами органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та медичних закладів вимог законодавства у сфері охорони здоров'я та бюджету.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

"Відповідно до статті 49 Конституції України кожен має право на охорону здоров'я, медичне страхування та медичну допомогу. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я така допомога надається безоплатно.

Водночас, вивчення стану законності у цій сфері засвідчило, що в області мають місце випадки неналежного надання громадянам медико-санітарної допомоги, залучення до фінансування медзакладів додаткових коштів, у тому числі під видом так званих "благодійних внесків", інші порушення.

У зв’язку з цим прокуратурою Рівненської області організовано перевірки додержання службовими особами органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та медичних закладів вимог Законів України "Основи законодавства України про охорону здоров’я", "Про благодійну діяльність та благодійні організації", Бюджетного кодексу України", - йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.