У Рівному починають боротьбу з арматурою

У Рівному поблизу тротуару, що вулиці Грушевського, який межує із НВК №12 «Школа-ліцей» (вул. Грушевського, 81) з землі стирчать кінці арматури. 

Як повідомили у ГО «Громадський контроль», у тій частині тротуару раніше знаходились лавки, які міська влада чомусь прибрала. Але на місці лавиць лишається незрізана арматура, що, за твердженням ГО організації, це може призвести до різного роду тілесних ушкоджень.

- З цього приводу до нас в громадську організацію звернулися небайдужі рівняни, яких соромить така занедбаність обласного центру, - розповів громадський діяч, заступник голови ГО «РІВНЕНСЬКИЙ ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ» Олександр Зайчук. – Також, на тих «штирях» легко не лише покалічитися, а й вбитися. Тому, отримавши від рівнян кредит довіри, від їхнього імені ми звернулися до начальника Управління ЖКГ Рівненського міськвиконкому пана Бережнюка усунути цей, м’яко кажучи, недолік.

Також, у громадській організації повідомили, що відслідковуватимуть яке рішення прийме міська влада та наскільки чиновницький апарат дбає про добробут рівнян.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.