Рівненський нардеп Кучерук розповів, чому підтримує Щирука

Останнім часом з’явилося багато інформації про підтримку нардепом Миколою Кучеруком кандидата на посаду начальника УМВС України в Рівненській області Миколу Щирука. Проте і Микола Кучерук, й Микола Щирук це заперечували.

Щоправда, нардеп ініціював підготовку звернення від обласної «Батьківщини» до міністра МВС України щодо рекомендації на посаду начальника УМВС України в Рівненській області Миколи Щирука. А сам Микола Щирук розповів, що перед візитом до міністерства, спілкувався з нардепами від Рівненщини, у тому числі з  Миколою Кучеруком. Розмова завершилася тим, що Щирук сказав, що готовий іти на посаду головного міліціонера Рівненщини, якщо ті його підтримають.

У коментарі сайту «ВСЕ» Микола Кучерук розповів, чому він підтримує Миколу Щирука та які стосунки їх пов’язують.

Зокрема, нардеп зазначив наступне:

- Є Микола Щирук, є й інші претенденти на цю посаду. Але знаєте, основна проблема міліції у нас пов’язана із копанням бурштину. Та чомусь ніхто її не вирішує. Для мене головне те, що Щирук сказав, що вирішить цю проблему. Це стосується не тільки його, але й будь-якого міліціонера. Якщо копають бурштин, значить його кудись продають, є угрупування, яке це контролює, займається збутом, закупкою, перекупкою. І це роблять не ті люди, які стоять біля помп. Так от, скажіть, будь ласка, за останні роки хоч хтось задекларував, що вони викрили хоч одне таке угрупування? Ніхто… Хто з міліціонерів сказав, що він готовий це зробити і зробив хоч трохи? Можна говорити дуже багато, але професіоналізм полягає у тому, що люди, які проявляли професіоналізм у певних справах, які були доведені до суду об’єктивно можуть це зробити. Коли я почав думати, хто професійно виконував ті чи інші обов’язки, то на думку спав, в тому числі й Микола Щирук, не дивлячись на те, що ми з різних причин не спілкувалися впродовж кількох років. Але суть у тому, що людина має бути порядною і бути професіоналом. Я готовий відповідати за помилки, які я роблю, але я звик щось робити. Взагалі, вважаю, що політичні сили мають брати відповідальність за свої дії, за людей, яких вони привели до влади.

Також Микола Кучерук спростував інформацію про родинні стосунки з Миколою Щируком. 

- Ми з ним не куми. Впродовж останніх п’яти років ми взагалі не розмовляли і ніякого зв’язку з ним я не мав, не маю і, напевне, мати не буду. І, можливо, буде так, що мені потім ще казатимуть, що я його привів… Але я не знімаю з себе відповідальності. Я готовий підтримати будь-якого професіонала. От якщо до мене прийде професіонал і скаже, що він зможе це зробити, то я його буду підтримувати не залежно від прізвища. Якщо це вважаєте неправильним, то значить я все у своєму житті робив неправильно, - сказав Микола Щирук.

Коментарі

Не помню ниодного благородного дела с его стороны для пользы общества . Tолько все для себя любимого Кучерука .

Що Кучерук винен у поразці " Батьківщини " підтримую - 100% .
Він замість того щоб за Юльку агітувати , свого дружбана Щирука пропихав !
Видно їм бурштин запах !( А чи всі знають , що Кучерукова дочка щей дитину хрестила у Щирукового сина).
От вам і кумовство. І пропхав , мабуть !
Видно свої інтереси ближчі , ніж Юльки .

Рівненсьікі олігархи_нардепи вже гроші на вибори у Верховну Раду збирають .
За себе думають . Для чого їм чужі діти ! А такгож слюози ллють що Юлька не президент. ЖЛОБИ !

О , Я ТАКОЖ ЧУЛА , ЩО ЇХНІ ДІТИ КУМИ МІЖ СОБОЮ .
ТАКЩО ВОНИ В ДУЖЕ ДОБРИХ ВІДНОСИНАХ , КУЧЕРУК І ЩИРУК !
ВОНИ ЧУДОВІ ПРИЯТЕЛІ І МАЙЖЕ РОДИЧІ !

Чого ніхто не згадуе той плакат , що люди написали про Кучерука в Рівному , що він розвалив партію "Батьківщина " .
Чого Юля мовчить хіба вона цього не бачила ? Чого вона не реагуе ? Робіть висновки за кого нам голосувати !
Скажи хто коло тебе , я скажу хто ти !!!

Ви пишете , що ви не куми , а ваша дочка хрестила в Щирука сина , дитину !
Ваші діти куми !
ЧОГО ЛЮДЯМ ГОЛОВИ ДУРИТЕ ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.