Нардеп домовлявся з "Правим сектором" про призначення головного міліціонера Рівненщини

У Рівному продовжуються перепитії навколо крісла головного міліціонера області. Попри те, що нардеп Микола Кучерук спростовує інформацію, що він лобіює на цю посаду Миколу Щирука і заявляє, що підтримує його виключно через професіоналізм, є інформація, що Кучерук намагається домовитися, щоб призначенню Щирука не перешкоджали.

Як розповів керівник рівненського "Правого сектору" Роман Коваль, народний депутат України Микола Кучерук звертався до нього особисто з проханням, щоб "праві" не перешкоджали призначенню Щирука.

- Проте наша позиція залишається незмінною - поки кандидатуру Миколи Щирука не погодить громадськість і він не пройде люстрацію, ми не погодимо його на посаду начальни УМВС області. Я не визнаю партійні квоти та інші домовленості. Зараз, схоже на те, що Щирук потрапив на цю посаду по партійній квоті "Батьківщини" і тому Микола Кучерук робить все, щоб притягнути його. Невже, у нас на Рівненщині немає достойних міліціонерів, які могли б працювати на цій посаді? Чому нам дають людину з Івано-Франківщини? Хай його там призначають, а на Рівненщині ми не допустимо такого призначення за квотами, - заявив Роман Коваль.

Тим часом, як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, до інших представників "Правого сектору" теж зверталися впливові місцеві політики та бізнесмени з пропозицією домовитися, щоб вони не перешкоджали призначенню Миколи Щирука на посаду начальника УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.