У рівненського Правого сектору є свідок загибелі Музичка

Представники рівненського Правого сектору вимагають відсторонення від виконання обов’язків очільника МВС Арсена Авакова, його першого заступника Володимира Євдокимова, в.о. Президента Олександра Турчинова та голову громадського антикорупційного комітету Тетяни Чорновол на період розслідування вбивства Олександра Музичка.

Також вони переконані, що це було не просто замовне політичне вбивство, а страта на місці. Рівненський Правий сектор провів власне розслідування вбивства свого лідера та виявив багато невідповідностей із версією міністерства внутрішніх справ.

Адвокат Правого сектора Володимир Гнатущенко, який 25 років працював у органах внутрішніх справ, із них 8 років - в органах внутрішньої безпеки розповів про те, що досі нема самого акту судово-медичної експертизи, не встановлена причина смерті та не відбулось відтворення вбивства:

- Як можна писати остаточний висновок і затверджувати його, не маючи результатів експертизи? Я скажу для чого - щоб працівники прокуратури підганяли під цей висновок матеріали кримінальної справи. Наступне питання: з науково-дослідного еспертно-криміналістичного центру( НДКЦ) забрали всі матеріали експертизи. Це що  означає? Що Київ не довіряє НДКЦ в Рівненській області? Вони що, не можуть провести ті самі експертизи? Невідомо де і як проводитимуться експертизи. Не проведені гістологічні експертизи та немає механізму отримання поранень самим Музичком і правоохоронцем. Я б розумів, якби це був проміжний чи попередній висновок. Ніхто не робив відтворення вбивства разом зі спецпідрозділом. Музичко був у шкіряній куртці. Якщо було два постріли, то мабуть мають бути отвори і на куртці.  Та чим доводиться що в нього був пістолет?

Також Володимир Гнатущенко розповів, що про двох охоронців Музичка нічого невідомо хоча вони могли б щось розказати.

- Дії правоохоронців були непрофесійні. Як київський УБОЗ міг діяти так непрофесійно? Чому стало підставою для вбивства хуліганство, тобто нанесення тілесних ушкоджень правоохоронцю (вочевидь мова йде про дії Музичка у районні прокуратурі, - прим.авт.). За це тридцять працівників УБОЗА їдуть і стріляють?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Офіційно: Олександр Музичко загинув від кульових поранень, обставини встановлюються

Ветеран УНА-УНСО та побратим Сашка Білого Сергій Пандрак детальніше розповів про саме вбивство та заперечив факт нещасного випадку:

- 20 березня Олександр Музичко з Романом Ковалем були у новопризначеного прокурора в гостях. Якщо повідомляли, що Музичко в розшуку, то прокурор повинен був про це знати і затримати Музичка. А якщо не знав - тоді питання: чому він не знав? Це не просто вбивство – це страта на місці, коли впритул йому здійснили три постріли у грудну клітку.

ЧИТАЙТК ТАКОЖ:Олександр Музичко попереджав, що його можуть вбити

МВС: Олександр Музичко загинув при знешкодженні організованої злочинної групи

Також у Правому секторі володіють деякими деталями вбивства і фотографії, які можуть свідчити проти офіційної інформації МВС.

- Я свідомо не взяв ще одну фотографію, - говорить Сергій Пандрак. - Ми почекаємо інші матеріали МВС і чи є в них ця фотографія з поясненнями до неї. Не хочу відкривати таємниць. В нас є живий свідок, який бачив, як двоє людей у цивільному, а двоє у формі намагались поставити Музичка на коліна, але він відмовився це робити. Міліція каже, що вона викликала швидку, але насправді це персонал викликав швидку. Спецпідрозділ «Сокіл» втік з місця події, аргументувавши це тим, що озброєні бандити їдуть на місце події. Але в нас є міліція, вони могли б викликати їх на допомогу. Проте вони кинули Музичка в кайданках схопили 5 людей і втекли. Це що спецпідрозділ «Сокіл»?

- Нагадаю що у 1997 році спецпідрозділ «Сокіл» серед білого дня взяв трьох людей у різних місцях без жодного пострілу привезли до Києва і тримали близько року у слідчому ізоляторі проте відпустили через відсутність доказів, - розповів Сергій Пандрак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олександр Музичко: бойовик, патріот, бандит, революціонер. Потрібне - підкреслити

Як розповів керівник рівненського Правого сектору Роман Коваль, щодо Олександра Музичка не було відкрито кримінальне провадження, та він не знаходився у розшуку на території України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оприлюднено результати службового розслідування у справі Музичка

Правий сектор вимагає правдивого слідства від органів внутрішніх справ та бажає знайти відповіді на усі питання щодо обставин смерті Сашка Білого.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.