Рівняни озброюються: яку зброю пропонують придбати-купити в оголошеннях?

Рівняни шукають можливість придбатита продати вогнепальну зброю. Серед оголошень в Інтернеті можна знайти пропозиції від мисливської рушниці до патронів.

Б/у мисливську рушницю ТОЗ-34 пропонують в Інтернеті за 2000-4000 тисячі гривень. Ціна залежить від року випуску, стану та модефікації.

За рушницю ТОЗ-54 просять 1500-3000 тисячі гривень за б/у, а за нову до 5000 тисяч гривень. 

Мисливська рушниця Іж-12 часто співставляють з ТОЗ-34. На думку експертів, ці два види зброї є фактично ідентичними, однак кожен власник зброї знайде свої аргументи на корить кожної моделі.Б/у Їж-12 продають по 2500-3000 тисячі гривень.

Мисливський карабін АКМС-МФ пропонують за 6000-9000 тисяч гривень.

Рівняни на жителі області шукають і зареєстровану, і не зареєстровану зброю, травматичну та вогнепальну, дорогу і дешеву.

Пропонують придбати навіть такі дорогі варіанти, як Browning Cynergy Sporter Inflex. Ціна такої зброї доходить до 3000 тисяч євро.

Голова наглядової ради “Української асоціації власників зброї” Георгій Учайкін вважає, що Україні потрібен закон про цивільну зброю. На думку експерта, прийняття такого документу дозволить контролювати наявність зброї в руках населення.

Георгій Учайкін вважає, що прийняття закону щодо роззброєння незаконних військових об’єднань, який 1 квітня прийняла Верховна Рада, не може впливати на всю нелегальну зброю в Україні.

У той же час, за словами експерта, за останній місяць суттєво зріс попит на зброю, зокрема і незаконну. Так у Києві попит на вогнепальну зброю зріс у 30 разів. Ця цифра по різним областям країни різниться.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.