Про що нардеп Кучерук говорив з головним прокурором Рівненщини?

Як стало відомо сайту «ВСЕ» з власних джерел, нардеп Микола Кучерук ходив на особистий прийом до головного прокурора області Сергія Кубрака.

Щоправда, ніяких заяв та офіційно зафіксованих документів з приводу цієї зустрічі не було. Відбулося це після пікету будівлі УМВС України в Рівненській області з приводу незгоди громадськості з призначенням Миколи Щирука на посаду начальника міліції Рівненщини. 

Як пояснив Микола Кучерук сайту «ВСЕ», до прокурора він ходив для того, щоб розібратися, що взагалі відбувалося у Рівненській області за час його відсутності.

- На жаль, я почув від прокурора області, що прокуратура не могла повноцінно розслідувати деякі злочини, бо президія обласної ради ввела мораторій на перевірки. Під цей мораторій потрапили перевірки, які стосуються корупційних діянь попередньої влади і рішення про зняття мораторію було прийняте лише нещодавно. Тому будь-які перевірки, які мали проводитися в межах чинного законодавства по виявленню хабарників, корупціонерів не відбувалися. Хто взяв за це політичну відповідальність? Я хотів зрозуміти чому це відбувалося, як працювала прокуратура, які рішення приймала. І про Миколу Щирука та взагалі призначення головного міліціонера області під час зустрічі з Сергієм Кубраком ми не розмовляли, - розповів Микола Кучерук.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.