Рівненська молодь збирає кошти для дітей із аутизмом

У суботу 5 квітня у культурно мистецькій формації «Метр» відбувся благодійний літературний вечір, на якому молоді рівняни читали вірші під супровід піаніно. У такий спосіб члени молодіжної громадської організації «Молодіжний Альяс» збирали кошти на канцтовари (спеціальні зошити та книжки) і реабілітацію для дітей з аутизмом.

– На жаль, глядачів було замало, але це не завадило нам насолодитися приємною атмосферою і чаюванням після заходу. Наразі ми дозбираємо кошти по навчальних закладах, де буде спеціальна лекція прочитана. Нам було важливо, щоб рівняни дізналися про дітей із аутизмом, в – розповіла прес-секретар організації Марія Тарасюк.

Захід відбувся у рамках благодійної платформи «Проект заради життя». Також сьогодні 6 квітня о 17:00 в обласній бібліотеці відбудеться показ кінофільму «Цілитель Адамс». Виручені від продажу квитків кошти спрямують на лікування 6-річного Артема Короля, який через дорожню пригоду зазнав важкої черепно-мозкової травми та забій легенів. Хлопець перебуває у комі.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.