Рівнянам пропонують побачити "Меблеві новинки-2014"

У той час, як одним фірмам доводиться роками заслуговувати визнання покупців, інші вже з моменту своєї появи стають лідерами. Меблева фабрика «ADK» є яскравим прикладом того, як в досить короткий термін можна стати одним з провідних лідерів на ринку. Розпочинаючи з 2003 року, компанія пройшла шлях від меблевого цеху до потужного, оснащеного сучасним імпортним обладнанням меблевого підприємства. Наразі фірмі «ADK» вже є чим пишатися, адже меблі її виробництва затребувані та є улюбленими серед  багатьох покупців.

Меблі «ADK» настільки гарні, що відразу і не скажеш, що саме приваблює у них. Зауважимо, головна їхня особливість - це якість, функціональність та комфорт. Продукція команії заслуговує на те, щоб знаходитися не лише у квартирах рівнян, але й навіть у розкішних королівських апартаментах.

На сьогоднішній день компанія "ADK" - це найпотужніший  комплекс по виготовленню сучасних моделей м’яких меблів, який включає моделювання, розробку, виготовлення та випробовування м’яких меблів. Велика потужність фабрики дозволяє робити закупи матеріалів по значно нижчим цінам, порівняно із виробниками з меншим оптом.

Також зауважимо, фірма " ADK " - це у першу чергу якісні меблі, які мають ортопедичний ефект. А сім видів настилу дозволяють кожному клієнту компанії відчути, що насправді означає вислів "комфортн для всієї сім’ї".

Адреса магазину «ADK» у місті Рівне: вул. Грушевського 42Б. тат.ц. "Інна- 2 поверх". та  вулиця Київська 67 т.ц." Арена", 2-й поверх.  Контактні телефони: (067) 876-06-89, (097) 544-89-67, (0362) 46-00-43

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.