Рівненська молодь збирала кошти на лікування 6-річного хлопчика

Благодійний кінопоказ відбувся у Рівному. Всі отримані від заходу кошти були  передані шестирічному Артему Королю, який  потрапив в ДТП. Внаслідок чого отримав важку черепно-мозкову травму та забій легенів. 

Організатором заходу виступила молодіжна громадська  організація «Молодіжний Альянс». Партнерами заходу є МГО «Молодь - ДІЄ».

Наразі хлопчик перебуває в реанімаційному відділенні Рівненської центральної міської лікарні. Дитина за 11 днів лікування не приходить до свідомості, лише інколи відкриває очі, не може ні ковтати ні говорити. Також Артем майже тиждень пробув у коматозному стані. Лише вчора хлопчика відключили від штучного дихання і намагатимуться вивести його із коми.

Щодня на лікування Артема потрібно більш як 1000 гривень. Мати Артема Якимчук-Король Тетяна Валеріївна просить небайдужих допомогти поставити дитину на ноги.

На благодійному заході – кінопоказі, який відбувся вчора було зібрано 330 гривень. Кошти передані мамі Тетяні Валеріївні. Його відвідало близько 30 осіб, молодь Рівного залишилася небайдужою до долі Артема. Про це повідомили у прес-службі «Молодіжного Альянсу».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.