У Рівному створили "Фонд підтримки цінностей Майдану"

З ініціативи громадських об'єднань, які брали активну участь у революції гідності було створено Благодійну організацію "Фонд підтримки цінностей Майдану".

У поняття "цінності Майдану" засновники фонду вкладають розвиток патріотизму, прозорість органів влади. курс на євроінтеграцію та самоорганізація населення.

Фонд створено з метою сприяння цінностям Майдану шляхом надання фінансової та організаційної підтримки громадським ініціативам спрямованим на європейську інтеграцію, забезпечення свободи слова, самоорганізацію населення та розвиток місцевого самоврядування.

Основними сферами діяльності фонду є: освіта. охорона здоровя, охорона довкілля, культура та мистецтво, охорона культурної спадщини, спортивне виховання, розвиток міжнародної співпраці та розвиток територіальних громад.

Керівним виконавчим органом фонду є Правління, яке фармує стратегію діяльності організації. До складу Правління входять: голова Правління Юлія Герасимюк, представник студентського комітету Аліна Дехтерук, Юрій Лазаревич, координатор Автомайдану Юрій Лалак, представник організації "Сила людей" Зураб Кантарія, представник організації "ОПОРА" Роман Мартин, депутати облради Олег Хомич та Віктор Ольховик.

Фонд оголошує конкурс на фінансову та організаційну підтримку ініціатив, спрямованих на розвиток громадянського суспільства та патріотичне виховання молоді. Бюджет програми 81 000 гривень, Максимальна сума фінансування передбачена на одну проектру пропозицію 30 тисяч.

- Ті цінності, які підняв Майдан повинні підтримувати та не дати забути про них новій владі, - сказав депутат Віктор Ольховик.

Проект оцінюватиметься за такими критеріями:

-зрозумілість мети проекту

- відповідність проекту меті і напрямкам Програми та конкурсу

- прогнозований вплив проекту на досягнення певних суспільних змін

- комплексність підходів до вирішення проблем

- практичність

- досвід організації у проведенні заходів. передбачених проектом

- реалістичність виконання проекту. наявність чіткого плану

- доступність та зрозумілість результатів проекту

- зваженість бюджету та наявніість співфінансування проекту

Крайній термін подачі заявок до 16 години 17 квітня 2014 року. Проекти надсилати за адресою fpem.@gmail.com

Представники виконавчого органу фонду пообіцяли відкритість та прозорість відбору учасників прте залишає за собою правоне пояснювати заявникові причини відмови.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.