У Рівному вже є сім претендентів на посаду головного міліціонера області

З кожним днем у Рівному стає все більше претендентів на посаду начальника УМВС України в Рівненській області. Відтак сьогодні під час засідання неполітичного громадського обєднання люстраційний комітет у Рівненській області "люструватимуть" Василя Коваля. 

Наразі Василь Коваль працює в.о. начальника управління карного розшуку УМВС України у Волинській області.

Також свою кандидутуру на розгляд люстраторам Рівненщини подав полковник міліції, депутат Острозької райради IV скликання, керівник громадського формування по охороні громадського порядку "Козацька варта" Рівненського козацького формування Микола Бондарчук.

Окрім того, є інформація, що на посаду головного міліціонера Рівненщини люстраційний комітет розгляне кандидатуру заступника начальника УМВС України в Рівненській області Олега Береста. 

Нагадаємо, громадську люстрацію вже пройшли три кандидата на посаду головного міліціонера Рівненщини - Микола Щирук, Григорій Зарічнюк та Сергій Максимов. Однак люстраційний комітет не рекомендував жодного кандидата на посаду головного міліціонера. 

Також на розгляд люстраторів подали кандидатуру на посаду очільника міліції Рівненщини Дмитра Лазарєва. Проте люстраційний комітет відмовився його люструвати заочно. 

Ще одним кандидатом на посаду начальника УМВС Рівненщини президія Рівненської облради пропонувала в. о. начальника УМВС України в Рівненській області Сергія Гандзилевського. Відтак наразі вже є сім кандидатів на крісло головного міліціонера.

Ключові слова: 

Коментарі

Хочу повідомити "Правий сектор", "Самооборону", "Люстраційний комітет" що Микола Бондарчук зовсім не такий як він розповідає про себе:
1. Співпрацює і допомагає в шахрайських діях з шахрайом-нотаріусом найбільшим на всю Україну.
2. Співпрацює з кримінальним авторитетом регіоналом АРКАШОЮ.
3. Будучи начальником міліції в Острозі був найбільшим хабарником.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.