У центрі Рівного розсипається багатоповерхівка

Бездіяльність житлово-комунальних господарств у Рівному призводить до руйнації житлового фонду міста. Іншими словами, мешканці будинків платять квартплату, а комунальники відмовляються виконувати свої обов’язки.

Саме в таку ситуацію втрапили власники квартир 2-ого під’їзду житлового будинку №2 по вул. Г.Сагайдачного. Вони повідомили, що вже неодноразово звертались до ЖКП «Покровське» щодо ремонту стояка у їхньому під’їзді. А також щодо усунення слідів затікання, настінного грибку та руйнації несучих конструкцій. Коли зрозуміли, що житлово-комунальне підприємство їх не чує, люди покликали втрутитися громадських активістів та ГО «Рівненський громадський контроль», повідомляють у прес-службі організації.

- Мешканці повідомили, що в березні 2014 року «Покровське» замінило частина стояка, але до підвального приміщення не дійшли. Тому на нижніх поверхах шмат труби лишився старий. А з’єднання старої та нової частин стояка ненадійні і тому протікають, - розповів громадський діяч, заступник голови «Рівненського громадського контролю Олександр Зайчук.

З юридичної точки зору, громадська організація звернулася до ЖКП «Покровське» з вимогою повідомити щодо дат з планів проведення ремонту 2-ого під’їзду даного будинку та усунення наслідків аварії. На що отримали чергову відписку, з якої чітко читається, що міська влада Рівного не збирається проводити жодних робіт в під’їзді. Тому громадські активісти та фахівці ГО «Рівненський громадський контроль» шукають можливі юридичні та фінансові засоби аби змусити «Покровське» виконувати свої зобов’язання перед споживачами.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.