Начальника костопільської міліції звинувачують у вимаганні грошей

На сесії Костопільської районної ради, яка відбулася 7 квітня, розглядалося звернення костопільського підприємця  Олега Ворощука до голови депутатської групи Народна рада Павла Юхневича з проханням зупинити зловживання начальника Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області майора міліції Вадима Мельника, який, за словами підприємця, протягом тривалого періоду часу здійснює перешкоджання у господарській діяльності та вимагає “фінансову допомогу” в замін на припинення тиску, - пише kostopilnews.com

Як виявилось пізніше, до депутатської групи "Народна рада" надійшло звернення й від працівників Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області. Вони зазначають, що майор міліції Мельник здійснював тиск на своїх підлеглих, які відмовлялись виконувати його злочинні накази.

Начальник Костопільського райвідділу міліції, в свою чергу, заперечує усі звинувачування на його адресу та вимагає, щоб об’єктивен розслідування було проведено прокуратурою та СБУ.

Після тривалого обговорення, усі 33 присутні на сесії депутати одностайно проголосували ЗА направлення відповідного депутатського звернення на розгляд до т.в.о. начальника УМВС України в Ріввненській області Гандзелевського С. Г., прокурора Рівненської області Кубрака С.М. та депутата Верховної Ради України Кучерука М. Г.

Оригінальний текст депутатського звернення:

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До депутатської групи «Народна Рада» Костопільської районної ради надійшли звернення від директора ПП «Альфа-ліс» Ворощука О.Д. щодо припинення зловживань своїм службовим становищем начальником Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області Мельника Вадима Олександровича (перешкоджання у господарській діяльності вищезазначеного підприємства), працівників Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області, які працюють та працювали в даному територіальному правоохоронному підрозділі з проханням допомоги у вирішенні проблем, які виникли у їх колективі після призначення на посаду начальника районного відділу Мельника В.О.

Зокрема, як зазначає Ворощук О.Д., з метою тиску на ПП «Альфа-ліс», за вказівкою Мельника В.О. неодноразово незаконно здійснювалась затримка транспортних засобів, які здійснювали доставку лісодеревини на дане підприємство, та відправка їх на штрафний майданчик Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області. Як пояснив Ворощук О.Д., на засіданні депутатської групи, таким чином Мельник В.О., через посередника начальника ВДАІ Костопільського. РВ УМВС України в Рівненській області Дещинського В.П. вимагав щомісячну фінансову допомогу в сумі 6000 грн., яку Ворощук О.Д., побоюючись тиску на власну господарську діяльність, був змушений неодноразово надавати. Після надання вищевказаної допомоги затримка транспортних засобів підприємства на певний час припинялася.

Коли Ворощук О.Д., як йдеться у його зверненні, перестав надавати зазначену фінансову допомогу, знову відновилась затримка автомобілів. Зокрема, 31.03.2014 року за вказівкою начальника райвідділу було зупинено та доставлено на штрафний майданчик автомобіль підприємства, що перевозив лісодеревину. Як повідомив Ворощук О.Д., пізніше йому даний автомобіль було повернуто, але без відповідних документів на нього.

В зверненні працівників Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області зазначається, що після призначення на посаду начальника районного відділу Мельника В.О. відразу розпочався тиск на професійних працівників міліції, яких він почав звільняти, оскільки вони мали власну думку і відмовлялись виконувати його злочинні вказівки. Було повністю переукомплектовано відділ ДАІ, оскільки попередні працівники відмовились платити начальнику райвідділу грошові кошти. Також в зверненні зазначається, що Мельник В.О. здійснював побори з підприємців Костопільщини погрожуючи призупинити їх господарську діяльність.

Враховуючи вшцевикладене, ми, депутати Костопільської районної ради, члени депутатської групи «Народна Рада», на своєму засіданні 03.04.2014 року прийняли рішення висловити недовіру начальнику Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області Мельнику В.С., та звернутися до Вас.

Керуючись статтями 43, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» просимо Вас:

1. Вивчити наведені факти зловживання своїм службовим становищем начальником Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області Мельником В.О., які зазначені в зверненнях директора ПП «Альфа-ліс» Ворощука О.Д. та працівників Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області (копії звернень додаються).

2. В разі встановлення здійснення незаконних дій Мельником В.О. розглянути питання доцільності його перебування на займаній посаді.

3. Про результати розгляду депутатського запиту просимо повідомити у встановлені Законом України строки.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.