У Рівному вирішать чи варто будувати небезпечний завод

6 квітня відбувся  схід мешканців району Тинного, Вересневе, Боярки і Рівного. На зібранні було присутніх більше 200 жителів. Обговорювали вони питання щодо будівництва заводу по переробці небезпечних відходів.

На зборах виступив депутат Рівнеради Олександр Лащук, який підготував і зачитав  проект рішення про проведення відкритих  громадських слухань. Мешканці одноголосно підтримали пропозицію депутата. Крім того, було утворено робочу групу з представників громади для участі в комісії міської ради по вивченню проблеми.

Більш як триста жителів мікрорайонну Тинне лише  за перший день поставили свої підписи під звернення до Володимира Хомка з проханням запобігти проблемам пов’язаними з небезпечною будовою.

- Перші, так звані громадські слухання, відбулись приховано. Громада про них не знала. Ми ініціювали відкриті громадські слухання і плануємо залучити незалежних експертів для аналізу потенційно небезпечного об’єкту, тому що здоров’я людей повинно стояти на першому місці, - прокоментував подію депутат Рівнеради  Олександр Лащук.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.