У Рівному рекомендують не продавати алкоголь після 22 години

Члени Рівненського міськвиконкому прийняла рішення «Про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива (крім безалкогольного) на території м.Рівного». 

Відтак виконком рекомендує торговим закладам міста обмежити продаж алкогольних напоїв з 22 години до 10 години ранку. Міський голова Рівного Володимир Хомко, вважає, що це доречно.

- Очевидно, що рекомендаційне рішення виконуватимуть лише добросовісні підприємці, але хай звикають. Адже це питання буде винесено на сесію Рівнеради, яке розгляне рішення про заборону продажу алкоголю у нічний час. Наразі хай всі, хто має можливість моніторити це питання, займається цим і каже міській владі, які магазини продають алкоголь у нічний час. Тоді я запрошуватиму до себе підприємців, які не виконують цю рекомендацію і спілкуватимуся з ними, - зазначив Володимир Хомко.

Нагадаємо, раніше Рівненський міськвиконком рекомендував торговим закладам міста обмежити продаж алкоголю з 20 до 8 години. Після цього президія Рівненської облради рекомендувала обмежити продаж алкголю з 22 до 8 години.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.