У рівненських маршрутках хочуть підвищити вартість проїзду

У Рівному перевізники вимагають підвищити вартість проїзду в маршрутках до трьох гривень. Таку вимогу аргументують  збільшенням вартості палива та запчастин. Про це повідомляють  з громадської організації «Спілка водіїв». 

Громадські організації «Спілка водіїв» та «Союз перевізників України» звернулись з офіційним зверненням до голови Рівненської ОДА і міського голови м. Рівне з проханням затвердити новий тариф на перевезення маршрутними транспортними засобами.

У зверненні вони пропонують затвердити тариф на перевезення маршрутними транспортними засобами в місті Рівне у розмірі 3 гривень. Зараз вартість проїзду – 2 гривні. Натомість  на приміських та міжміських маршрутах пропонують  встановити тариф 0,36 грн. за 1 км. 

Головною причиною такого кроку є складна економічна ситуація в нашій державі, а особливо на ринку паливно-мастильних матеріалів. Адже вартість пального збільшилася на 40%, мінімальна заробітна плата на 25%, основні витрати на запасні частини та технічне обслуговування на 40%. А востаннє тарифи на проїзд (до 2,0 грн.) в місті Рівне піднімалися в 2011 році при ціні дизпалива 8,50 грн. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.