У центрі Рівного покажуть документальний фільм про міста

11 квiтня о 19:00 на Майдані Незалежності у наметовому містечку відбудеться показ документального фільму "Urbanized". Кіно про місто в центрі міста.

Показ некомерційний, має освітню і дискусійну мету.

"Urbanized" - це повнометражний документальний фільм про дизайн міста, який розкриває питання стратегії міського дизайну та показує деяких з провідних архітекторів світу, планувальників, політиків, будівельників і мислителів. Більше половини населення світу проживає в міській місцевості та 75% будуть жити в містах в 2050 році. Але в той час як деякі міста переживають бурхливе зростання, інші скорочуються. Проблеми, пов’язані з балансуванням житлового будівництва, мобільності, громадського простору, громадянського суспільства, економічного розвитку та екологічної політики швидко стають універсальними проблемами. Тим не менш, велика частина діалогу з цих питань відключена від суспільного надбання.

«Хто має право формувати наші міста, і як вони це роблять? На відміну від багатьох інших областей дизайну, міста не створюються одним спеціалістом або експертом. Є багато учасників міських змін, в тому числі пересічних громадян, які можуть мати великий вплив в розвитку міст, в яких вони живуть. Вивчаючи різноманітні проекти міського дизайну по всьому світу, фільм формулює глобальну дискусію про майбутнє міста.», - пишуть у соціальній мережі «Вконтакте» організатори.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.